W piątek, 13 grudnia 2019 r., na sali konferencyjnej Urzędu Gminy Czernichów odbyło się uroczyste wręczenie nagród w XVI edycji konkursu plastycznego z cyklu „Pocztówka do mojego przyjaciela” pod tytułem „Afrykańska przygoda” organizowanym przez Samorządowe Przedszkole w Wołowicach oraz Gminną Bibliotekę Publiczną w Czernichowie.

Nagrody laureatom wręczyli: dr hab. Maciej Malinowski – juror konkursu, który jest adiunktem w Instytucie Filologii Polskiej Uniwersytetu Pedagogicznego im. KEN w Krakowie, Szymon Łytek – Wójt Gminy Czernichów oraz Zbigniew Kędzierski – Przewodniczący Rady Gminy Czernichów.

Swoimi występami uroczystość uświetniły dzieci z Samorządowego Przedszkola w Wołowicach. Nagrodzone prace znajdują się w Gminnej Bibliotece Publicznej w Czernichowie, gdzie można je obejrzeć.

Zapraszamy do oglądania Galerii z tego wydarzenia.