Gminna Biblioteka Publiczna w Czernichowie  wraz z filiami w Czułówku, Rusocicach, Rybnej i Wołowicach

zaprasza rodziców ze swoimi pociechami do projektu ,,Mała książka – wielki człowiek”.

Pierwsze dyplomy już  wręczone 🙂

Kampania „Mała książka – wielki człowiek” to dla dzieci i ich rodziców zaproszenie do świata literatury z pięknie wydaną i mądrą książką, to także okazja do odwiedzenia biblioteki i zapoznania się z jej ofertą, po to, by wracać tam jak najczęściej. Najwspanialszym prezentem, jaki możemy dać naszemu dziecku to czas, który mu poświecimy na wspólne czytanie i miłość do literatury, która pozostanie na całe życie. Mamy nadzieję, że już niedługo kolejne dzieci rozpoczną swoją przygodę z książką i czytaniem, i wraz z rodzicami staną się stałymi bywalcami biblioteki !

Gratulujemy dzieciom i rodzicom oraz zachęcamy kolejnych małych czytelników do odbierania  dyplomów.

Akcja nadal trwa!!!

Zapraszamy dzieci z roczników 2014-2017 po bezpłatną

Wyprawkę Czytelniczą w ramach projektu

„Mała książka – wielki człowiek”.

Czekamy na was 🙂