Przedszkolaki z Samorządowego Przedszkola w Wołowicach miały dzisiaj nie lada niespodziankę!  🙂

Odwiedziła je Pani Grażyna z biblioteki w Wołowicach, aby zachęcić je do częstszych wizyt i opowiedzieć o planowanych w wakacje zajęciach 🌞– szczegóły podamy już wkrótce, tutaj na stornie oraz na naszym profilu na Facebooku.

Starszaki, czyli Sówki wysłuchały bajek Ezopa i losowały pytania dotyczące bajek, baśni i legend – ich wiedza była naprawdę imponująca! Młodsze dzieci, czyli Motylki wysłuchały bajki „Niedźwiadek szuka przyjaciół” Moniki Kamińskiej, by później bawić się w zgadywanki i zadawać mnóstwo pytań.

Dziękujemy bardzo przedszkolakom za ich entuzjazm i dobrą zabawę oraz zapraszamy do bibliotek! 🧡