Wakacje w pełni, pogoda trochę płata figle… ale u nas w bibliotekach zawsze świeci słońce!🌞

To oczywiście za sprawą dzieci, które licznie i baaardzo chętnie uczestniczą w organizowanych przez nas zajęciach! Jest nam niesamowicie miło, że wakacje w bibliotece przyciągnęły tyle wesołych, mądrych i uroczych dzieciaków, które lubią kreatywnie spędzać czas.

W tym tygodniu przede wszystkim uczyliśmy się bezpiecznego zachowania na rowerze🚴, dowiadywaliśmy się o najlepszych trasach i o tym, jak dbać o nasze jednoślady. Stowarzyszenie Rowerowy Czernichów prowadziło zajęcia w Rybnej, Czernichowie i Rusocicach. Dzieciaki były zachwycone, a ich rowerowe historie nie raz zadziwiły nawet tak doświadczonego rowerzystę jak Pan Tomek, który zajęcia prowadził.

Kolejną atrakcją było zwiedzanie komisariatu w Czernichowie, za co bardzo dziękujemy Policji w Czernichowie. Dzieciaki dostały od Pana policjanta odblaski i wskazówki, jak być bezpiecznym nie tylko podczas wakacji. 

W Czułówku natomiast dzieciaki przecudnie ozdabiały drewniane plastry – malowały na nich swoje wymarzone wakacje! Palmy, palące słońce i ciepłe morze… ale też śnieg i pingwiny! Urlop niejedno ma imię… ach! 😉 Dzieci z naszej gminy jeszcze nie raz będą miały okazję nas zaskoczyć – przed nami jeszcze dużo atrakcji!

Dziękujemy i zapraszamy!❤

 

Zapraszamy do galerii >>> https://biblioteka.czernichow.pl/galerie/nggallery/rok-2021/wakacje-w-bibliotece-12-16-07-2021