Kolejny tydzień wakacyjnych zajęć za nami! Ależ ten czas leci! Bardzo się cieszymy, że nasze biblioteki przyciągają Was tak licznie i że czas spędzony z nami tak bardzo Wam się podoba. 🙂

Staramy się, aby zajęcia były urozmaicone i ciekawe ale też miały jakieś edukacyjne walory. W tym tygodniu warsztaty były prowadzone z Panią Agnieszką Safińską – malarką, poetką i choreograf baletu, a także z Ostatnią Kolejką – stacją muzeum Czernichów Główny.

Dzieci były bardzo zadowolone! Na zajęciach z Panią Agnieszką dzieci mogły wysłuchać kolorowych i ciekawych bajek, by potem móc szaleć! Biegać, skakać, tupać i klaskać, co skutkowało miłym zmęczeniem po każdym spotkaniu, natomiast z Ostatnią Kolejką dzieciaki uczyły się o zasadach bezpieczeństwa na przejazdach kolejowych i poznawały ciekawostki dotyczące pociągów tych nowych i tych starszych oraz budowały własny pociąg. Oczywiście, tradycyjnie prowadzące były zasypywane pytaniami i ciekawymi anegdotkami, co zawsze wywołuje uśmiechy i zostawia miłe wspomnienia!

Przed nami kolejne tygodnie z Wakacjami w bibliotece! Cieszymy się na każde spotkanie i mamy nadzieję, że przygotowane zajęcia na następne tygodnie spodobają Wam się równie mocno! Dziękujemy! 

 

Zapraszamy do galerii >>>https://biblioteka.czernichow.pl/galerie/nggallery/rok-2021/wakacje-w-bibliotece-19-23-07-2021