W tym tygodniu wszyscy bawiliśmy się znakomicie- zarówno dzieciaki jak i my – dorośli!

Wakacje mijają tak szybko, kiedy wypełnione są przyjemnościami! Ale nie martwcie się – będzie co wspominać! 😉

W poniedziałek zaczęliśmy intensywnie, malując swoje własne ekotorby bawełniane razem z ecodoradcą gminy Czernichów, przy okazji ucząc się co nieco o ekologii, żeby każdy – nawet mały- człowiek, mógł dbać o naszą wspaniałą planetę. Wtorek upłynął nam pod znakiem zwierzaków! Pani Urszula Wojtyto zabrała dzieciaki w niesamowity świat naszych psich przyjaciół przy okazji pokazując niezwykłe, ożywione kolorowanki! W środę znów bawiliśmy się w ożywianie – tym razem betonu! Każde dziecko przelewało na ten zimny materiał swoje marzenia, wyobrażenia i wszelkie fantazje, sprawiając, że ten materiał stał się ciepły, kolorowy i przyjazny. Czwartek okazał się hitem i słodkim prezentem w jednym! Pani Barbara Ciszewska z baru Bożybar pokazała dzieciakom, że zabawa jedzeniem nie zawsze jest zła, a nawet jest super przyjemna i przy okazji można poznać nowe smaki, zapachy i tekstury. Bardzo przyjemnie było patrzeć, jak dzieci całkowicie pochłonęła taka twórcza zabawa! Nie wspominając już o radości, jaką wywołała wśród nich wata cukrowa!

Dziękujemy za kolejny tydzień z nami, za zabawę i naukę, za radość i energię, którą wnosicie w biblioteczne mury. Naszym prowadzącym też serdecznie dziękujemy – bez Was te zajęcia nie byłyby takie niesamowite! Czekamy na Was od poniedziałku! Przygotujcie się na kolejną dawkę zabawy!

 

Zapraszamy do galerii >>> https://biblioteka.czernichow.pl/galerie/nggallery/rok-2021/wakacje-w-bibliotece-02-06-08-2021