Znów podsumowanie tygodnia z WAKACJAMI W BIBLIOTECE! Ależ ten czas szybko leci!

W tym tygodniu odbywały się już ostatnie zajęcia z Rowerowym Czernichowem – sprawdzanie sprawności rowerów dzieci, nauka o zasadach bezpieczeństwa i o częściach rowerowych, co należy zabrać w dłuższą trasę, a także omawianie najfajniejszych tras – było naprawdę ciekawie! Dzieciaki zawsze miały dużo pytań i ciekawych spostrzeżeń, za co im ogromnie dziękujemy! W Czernichowie za to, odbyły się pierwsze zajęcia z tworzenia gry planszowej! Dzieciaki bardzo ochoczo zabrały się do pracy – ich twórcze umysły i kreatywne pomysły są nie do wyczerpania! Mają w sobie ogrom energii, który z przyjemnością przelewają na swoje piękne prace! Za tydzień powstanie z nich duża gra planszowa, w którą wspólnie zagramy. Już nie możemy się doczekać! Miała też miejsce pierwsza część zajęć „ogród wyobraźni”, które odbyły się w sobotę w ogrodzie parafialnym w Czernichowie – ilustrowanie świata przyrody to nie lada wyzwanie – na szczęście dzieciaki doskonale sobie z nim poradziły.

Bardzo dziękujemy wszystkim za tak liczne uczestnictwo w organizowanych przez nas zajęciach! Jesteśmy bardzo szczęśliwi i zawsze, dzięki Wam, naładowani pozytywną energią na kolejny tydzień!

Zapraszamy do galerii >>> https://biblioteka.czernichow.pl/galerie/nggallery/rok-2021/wakacje-w-bibliotece-09-13-08-2021