Lato powoli przemija, robi się troszkę chłodniej, ale to nie szkodzi- na naszych zajęciach zawsze jest gorąco i wesoło!

W mijającym tygodniu bawiliśmy się świetnie! Było smacznie, ciekawie, edukacyjnie i baaardzo kolorowo.

W sobotę w ogrodzie parafialnym w Czernichowie dzieciaki wraz z Panią Beatą dokończyły swój „Ogród wyobraźni” –bardzo kolorowy, wesoły, pełen robaczków, kwiatków, żab a nawet kotków! Pracę można podziwiać w Urzędzie Gminy Czernichów, do czego serdecznie zachęcamy. W Wołowicach odwiedził nas bar Bożybar – dzieci miały okazję poznać nowe smaki i zapachy, pobawić się jedzeniem, stworzyć własny jadalny obraz a także zjeść coś pysznie słodkiego- watę cukrową! Które dziecko jej nie lubi? 😉 W Czernichowie skończyliśmy grę planszową, którą tworzyliśmy już w zeszłym tygodniu. Było niesamowicie dużo pomysłów i emocji. Dzieci bardzo się zaangażowały a rywalizacja zdecydowanie przypadła im do gustu. W Czułówku właśnie odbyła się w tym tygodniu pierwsza część zajęć z planszówką – tworzenie i planowanie nie jest łatwe, ale z głowami pełnymi pomysłów poszło nam bardzo sprawnie! Na koniec tygodnia zadbaliśmy o planetę z Ecodoradcą, malując bawełniane torby. Noszenie jej ze sobą na zakupy z pewnością zredukuje niepotrzebne śmieci!

Ten tydzień był – jak każdy w te wakacje – bardzo intensywny, ale bardzo nas to cieszy. Dziękujemy Wam za czas spędzony z nami!

Zapraszamy do galerii >>> https://biblioteka.czernichow.pl/galerie/nggallery/rok-2021/wakacje-w-bibliotece-16-20-08-2021