Kolejny wakacyjny, upalny tydzień za nami! Sporo się działo…!
Trzeba przyznać, że nasi mali czytelnicy mają nieograniczoną siłę, chęć zabawy i ciekawość świata oraz nowych rzeczy. To bardzo ważne, więc niesamowicie się cieszymy.

W tym tygodniu zabraliśmy dzieciaki w podróż po kosmosie i świecie wyobraźni. W Czułówku uczestnicy zajęć po przejrzeniu odpowiedniej literatury omówili jak wygląda kosmos, jakie mamy planety w układzie słonecznym – a nawet – czy kosmici istnieją…? Po wprowadzeniu wspólnie stworzyli wielkie kosmiczne dzieło, które będzie niedługo zdobić bibliotekę!

W Rybnej natomiast, Pani Urszula Krasucka poprowadziła zajęcia „Zaginione skarpetki”, gdzie dzieciaki robiły własne zabawki. Ich pomysłowość i zapał zawsze nas zadziwiają! Radość i śmiechy przy tworzeniu skarpetkowych pacynek mówią nam, że uwielbiacie takie zajęcia.

Zarówno kosmos, jak i świat wyobraźni, nie skrywają żadnych tajemnic przed naszymi czytelnikami! Cieszymy się bardzo – i dziękujemy za to – że tak licznie przybywacie na nasze zajęcia!
Koniecznie zbierajcie siły, bo kolejny tydzień wakacyjnych zajęć przed nami!

Śledźcie także naszą stronę internetową i facebook’a, bo już w poniedziałek zamieścimy PLAN WAKACYJNYCH ZAJEĆ NA SIERPIEŃ!

Galeria >>>https://biblioteka.czernichow.pl/galerie/nggallery/rok-2022/wakacje-w-bibliotece-18-22-07-2022