Połowa wakacji za nami, ale nic się nie martwcie – to znaczy, że PRZED nami jeszcze drugie tyle zabawy 😉

Za nami zajęcia kosmiczne w Czernichowie, gdzie udowodniliśmy, że o planetach, mgławicach, księżycach i gwiezdnych konstelacjach wiemy wszystko! Wspólnie poszukaliśmy w książkach inspiracji i wiadomości o przestrzeni kosmicznej, a później stworzyliśmy wspólny KOSMOS! Dzieciaki mają niezwykłą wyobraźnię i talent – zresztą, nie tylko one! Również rodzice pokazali, że lubią włączyć się w zabawę, za co dziękujemy.

W tym tygodniu w Czułówku doświadczyliśmy wybuchów, dymu, ognia i super eksperymentów! Pan dr Marcin Surówka (Wiedza w probówce – koniecznie sprawdźcie na facebooku!) poprowadził zajęcia chemiczne. Dzieci były zahipnotyzowane tak ciekawą lekcją – chemia jest fascynująca i wie to każdy, a szczególnie nasi mali czytelnicy, którzy dość często sięgają po książki właśnie z ciekawostkami chemicznymi!

Zbierajcie siły na zajęcia sierpniowe – zapisy dalej trwają! Zapraszamy serdecznie!

Galeria >>> https://biblioteka.czernichow.pl/galerie/nggallery/rok-2022/wakacje-w-bibliotece-25-29-07-2022