Za nami już SIÓDMY tydzień naszych wakacyjnych zajęć!

W Wołowicach mieliśmy zajęcia baletowe! Pani Agnieszka Safińska pokazała dzieciom, jaka to trudna sztuka. Trzeba było wykazać się dobrą kondycją, poczuciem rytmu i gracją – jednak nasi mali czytelnicy dzielnie sobie poradzili. Zajęcia ruchowe to doskonała forma zabawy dla małych moli książkowych, więc bardzo się cieszymy, że zajęcia się spodobały.

W Czułówku tworzyliśmy wspólnego smoka, ale na nieco innych zasadach. Dzieciaki, podzielone na trzy grupy, tworzyły jego poszczególne części – całość jest zaskakująca i naprawdę zabawna! Takiego smoka nie ma nigdzie indziej na świecie.

Natomiast w bibliotece w Rybnej Pani Beata Ozga zabrała dzieci w zwariowaną podróż pociągiem wraz z Tuwimem! Pełne zapału dzieciaki stworzyły pociąg, który wyszedł nieziemsko! Wszyscy dzielnie pracowali, a uśmiechy nie schodziły im z twarzy! To była naprawdę wspaniała przygoda, a zmysł inżynierski dzieciaków zadziwił chyba każdego.

Bardzo dziękujemy za kolejny wspólny tydzień i zapraszamy na następne zajęcia!

Galeria >>>https://biblioteka.czernichow.pl/galerie/nggallery/rok-2022/wakacje-w-bibliotece-16-19-08-2022