To był PRZEDOSTATNI tydzień naszych zajęć WAKACJE W BIBLIOTECE! Aż ciężko uwierzyć, że ten czas tak szybko leci! Mimo, że wrzesień nadchodzi, wcale nie zwolniliśmy tempa!

W Rybnej biblioteka zmieniła się w pracownię artystyczną! Pani Kasia z Pracowni Faramuszka poprowadziła warsztaty rysowania. Nasi mali czytelnicy stworzyli wspaniałe prace pod jej czujnym okiem! Jesteśmy pod ogromnym wrażeniem.

Pani Agnieszka Safińska poprowadziła zajęcia w Czernichowie i Rusocicach, więc jak zwykle było wesoło. Dzieci miały okazję się wyszaleć i ponieść muzyce. Rozwijały także swoją wyobraźnię słuchając opowiadania o błękitnych baletkach, o baletnicy i oglądając książki z tancerkami i tancerzami.

W Wołowicach natomiast odbyła się lekcja pełna chemii! Wybuchy, dym, bąbelki, ogień – wszystko to, co najbardziej spektakularne i ciekawe. Pan Marcin Surówka tłumaczył dzieciom fascynujący świat chemii, a one były wręcz zahipnotyzowane! To były super zajęcia!

Dziękujemy wszystkim za kolejny niezwykły tydzień!

Galeria >>> https://biblioteka.czernichow.pl/galerie/nggallery/rok-2022/wakacje-w-bibliotece-22-26-08-2022