Każda przygoda kiedyś dobiega końca… Dlatego to był już ostatni tydzień WAKACJI W BIBLIOTECE. Wakacje dobiegły końca, dzieciaki i młodzież wracają do szkół, dorośli do poważnych obowiązków. Jesień też może być fajna, więc nie smućmy się! W naszych bibliotekach jeszcze dużo będzie się działo, także bądźcie czujni!

W tym tygodniu w bibliotece w Rusocicach dzieci mogły się artystycznie wyżyć. Na koniec wakacji dzieci namalowały swoją „pocztówkę z wakacji” 📬 Bardzo miło było patrzeć, jakie wspaniałe dzieła powstają!

Na zajęciach z jogi w Wołowicach trzeba było się trochę napracować. Ale to bardzo przyjemne zmęczenie… Pani Ania z YANG YOGA pokazała naszym małym czytelnikom, jak się rozciągać, panować nad oddechem oraz jak dbać o prawidłową postawę, co oczywiście przydaje się molom książkowym!

Ostatnie zajęci odbywały się w Rybnej i były to zajęcia o zaczarowanych błękitnych baletkach, które prowadziła nieoceniona Pani Agnieszka Safińska! Dzieciaki zainteresowane słuchały historii błękitnych baletek, po czym naładowane energią uczyły się podstaw baletu. W całej bibliotece czuć było podekscytowanie i tą niezwykłą energię, której nie da się opisać słowami!

Bardzo dziękujemy wszystkim za spędzenie z nami całych wakacji!

Galeria >>> https://biblioteka.czernichow.pl/galerie/nggallery/rok-2022/wakacje-w-bibliotece-29-31-08-2022