Ależ ten czas szybko leci! Za nami już pierwsza część naszych wakacyjnych zajęć, co oznacza, że dwa pierwsze tygodnie lipca były wypełnione super zajęciami i Waszymi uśmiechami! Bardzo Wam za to dziękujemy 😉

W tym roku wakacje rozpoczęły zajęcia w bibliotece w Rybnej, gdzie dzieciaki stworzyły scenerię do wakacyjnego studia polecajek czytelniczych! Wykazały się wielką kreatywnością – na takim pięknym tle aż miło opowiadać o książkach!

W Czernichowie za to, dzieci na pierwszych zajęciach mogły poczuć się jak prawdziwi reporterzy! Również tworzyły scenerię na potrzeby polecajek i nawet paru śmiałków nagrało swoje propozycje! Na kolejnych zajęciach było równie kolorowo. 😉 Wspólnie czytaliśmy książkę „Miasto psów” i na jej podstawie stworzyliśmy prace naszych futrzanych pupili i postaci z książki.

Biblioteka w Czułówku w pierwszych dwóch tygodniach wakacji kipiała od rywalizacji! Na początek dzieciaki mierzyły się z bajkowymi kalamburami, co wcale nie było takie proste! W następnym tygodniu mierzyliśmy się z trudnymi pytaniami i zadaniami w bibliotecznym teleturnieju.

Dzieci, które uczestniczyły w zajęciach w Wołowicach miały za to chwile wytchnienia i relaksu. Razem z Yang Yoga uczestnicy ćwiczyli oddech i rozciągali się, aby ciało moli książkowych było zawsze sprawne i gotowe do maratonów czytelniczych!

To były baaaardzo udane dwa tygodnie! Dziękujemy bardzo Yang Yoga, za wspaniałe zajęcia i oczywiście bardzo dziękujemy wszystkim uczestnikom!

Zapraszamy na kolejne zajęcia – informacje o nich są na naszej stronie internetowej, facebooku oraz w każdej bibliotece.

 

Galeria >>> https://biblioteka.czernichow.pl/galerie/nggallery/rok-2023/wakacje-w-bibliotece-cz-i