Stało się! Wakacje dobiegły końca – co oznacza, że może i koniec wolnego… ale zaczyna się nowy początek. Poza tym, po naszych zajęciach każdy będzie miał co wspominać przez cały rok – aż do następnych wakacji!

Podczas ostatnich tygodni wakacji dużo się działo. W Czułówku mierzyliśmy się z origami. To trudna sztuka składania papieru, ale dla dzieciaków to prawdziwa pestka! Wszystkie papierowe dzieła wyszły pięknie. To była prawdziwa nauka dokładności i cierpliwości. W Rusocicach dzieci miały okazję uczestniczyć w ostatnich zajęciach z Yang Yoga.  To była doskonała okazja aby się poruszać a jednocześnie zrelaksować. Warto dbać o ciała moli książkowych! Mieliśmy także kolejne soboty z wakacjami w bibliotece. Tym razem w Rybnej i Wołowicach. Dzieciaki razem z Panią Beatą Ozgą rozwijały wyobraźnię i kreatywność w oparciu o tajemnice drzew. Było naprawdę świetnie! Również w Rybnej mogliśmy zmierzyć się z rysowaniem komiksów – to prawdziwa frajda! Razem z Panią Agnieszką Zielińską uczyliśmy się rysować komiksowe zwierzęta. Było mnóstwo śmiechu i zabawy. W Czernichowie tworzyliśmy swoja wymarzoną pocztówkę z wakacji. Było bardzo wesoło i kolorowo, a dzieci po raz kolejny pokazały nam, że posiadają niesamowitą wyobraźnię. Ostatnie zajęcia WAKACJI W BIBLIOTECE w tym roku odbyły się w bibliotece w Rybnej pod hasłem „Przestań scrollować, zacznij rozmawiać” które przeprowadził team firmy Starcomp. Szczególnie w tych czasach, takie zajęcia są nam wszystkim bardzo potrzebne!

Bardzo dziękujemy Yang Yoga (Anna Cincio), Pani Beacie Ozdze, Pani Agnieszce Zielińskiej, StarComp (Dariusz Starowicz) za uświetnienie tych ostatnich tygodni wakacji!

Pamiętajcie, że biblioteki zawsze na Was czekają. Zapraszamy!

 

Galeria >> https://biblioteka.czernichow.pl/galerie/nggallery/rok-2023/wakacje-w-bibliotece-cz-iv