Gminna Biblioteka Publiczna w Czernichowie wraz z filiami ma ogromną przyjemność podziękować wszystkim osobom, które pomogły nam uczynić ten okres wakacyjny niezapomnianym. Była to trzecia edycja WAKACJI W BIBLIOTECE, gdzie część z Państwa współpracowała z nami po raz kolejny. Wspólnie udało nam się stworzyć wakacje, wypełnione radością podczas których dzieci nie tylko rozwijały swoje dusze artystyczne, lecz także nauczył się wielu nowych rzeczy poprzez świetną zabawę! Jesteśmy wdzięczni zajęcia wszystkim prowadzącym i uczestnikom za wielkie zaangażowanie w tegoroczne wakacje!

 

Dziękujemy:

  • Pani Agnieszce Safińskiej, za zajęcia „Koci świat” – dzieci wykazały się nie lada wyobraźnią i kreatywnością przenosząc odsłuchane wiersze na płótno swojego podkoszulka. Pod Pani czujnym okiem powstały przepiękne obrazy łączące elementy muzyki z miłością do naszych małych, futrzastych podopiecznych!
  • Pani Beacie Ozdze, za zajęcia „Drzewo życia” – Pracując zespołowo z odrobinką rywalizacji tworzyły swoje własne drzewa. Dzieciaki pod Pani skrzydłami bawiły się wyśmienicie! Była to z pewnością niezapomniana przygoda w koronach drzew dla wszystkich uczestników!
  • Pani Annie Cincio, z YANG YOGA, za wspaniałe warsztaty z jogi! Nauka odprężenia i rozciągania mięśni pomoże w przyszłości w utrzymaniu prawidłowej postawy i panowaniu nad stresem, co jest bezcenne! Dzieciom każda dawka ruchu się podoba i bardzo doceniły takie zajęcia.
  • Pani Joannie Gugule-Knapik, za pokazanie dzieciom magicznego świata ziół! Dzięki warsztatom „Z Natury odbite” dzieciaki były oczarowane i przez chwilę mogły być w zupełnie innym zielonym świecie. Radość i ciekawość które zagościły podczas zajęć na ich twarzach były wspaniałym widokiem!
  • Pani Agnieszce Zielińskiej, za rozbudzenie kreatywności i pokazanie nam na czym polega trudna sztuka rysowania i projektowania komiksów. Wszystkie dzieci mogły na moment stać się wielkimi twórcami komiksów i dumnie prezentowały swoje prace!
  • Pani Annie Garze, za warsztaty „Las w słoiku” pokazały jak ważna jest dla nas natura. Dzieciaki z były oczarowane możliwością stworzenia własnego miniaturowanego lasku. Z wielkimi oczami słuchały także co kryją w sobie nasze lasy! Magia towarzysząca nam podczas tych zajęć pozostanie z nami na długi czas!
  • Drużynie z StarComp – Panu Dariuszowi Starowicz, Pani Gabrieli Kluzek i Pani Zuzannie Sarnie, za spotkanie na którym dzieci z zafascynowaniem i powagą słuchały o wielu zagrożeniach jakie niesie w sobie cyfrowy świat. Poprzez świetną zabawę i gry zespołowe ogrom informacji jakich się nauczyliśmy pozostanie z nami na długi czas!
  • Pani dyr. Elżbiecie Galos z Samorządowego Przedszkola w Czernichowie za udostępnienie pomocy dydaktycznych do przeprowadzenia zajęć.

 

Dziękujemy także strażakom z OSP w Rusocicach i Rybnej oraz Gminie Czernichów za użyczenie pomieszczeń, dzięki którym udział w zajęciach brać mogła jeszcze większa ilość dzieci!

Jeszcze raz gorąco dziękujemy wszystkim zaangażowanym! Dzięki Państwa wkładowi te wakacje stały się wyjątkowe i niezapomniane!