Maj w bibliotekach to coś więcej niż tylko wiosna.
To czas, kiedy świętujemy XXIII Ogólnopolski Tydzień Bibliotek, akcję organizowaną przez Stowarzyszenie Bibliotekarzy Polskich, która pokazuje, że biblioteka to nie tylko książki, ale też miejsce pełne inspiracji, odkryć i dobrej zabawy.
Hasło tegorocznej edycji?
„Biblioteka. Otwierasz. Odkrywasz”
I coś w tym jest!
Bo czasem wystarczy otworzyć książkę… albo drzwi biblioteki, żeby trafić do zupełnie innego świata.
W tym roku świętujemy razem z najmłodszymi.
Spotykamy się z przedszkolakami zarówno u nich, jak i w naszych bibliotekach, gdzie zabierzemy ich w bajkową podróż z teatrzykiem kamishibai.
Na naszym facebooku spodziewajcie się najróżniejszych ciekawostek o naszej bibliotece!
A Wy, co ostatnio „odkryliście” dzięki książce?

