Gminna Biblioteka Publiczna w Czernichowie wraz z filiami ma niesamowitą przyjemność podziękować bardzo dużej grupie osób, które pomogły nam uczynić te wakacje wyjątkowymi. Była to druga edycja WAKACJI W BIBLIOTECE, więc niezmiernie cieszy nas to, że niektórzy z Państwa byli z nami po raz kolejny. Wspólnie, mogliśmy dać dzieciom z naszej gminy  beztroskie chwile, podczas których bawiły się, uczyły, odprężały, tworzyły, uczyły się pracy w zespole i wiele, wiele innych! Wasze zaangażowanie było dla nas bezcenne i jesteśmy za nie naprawdę wdzięczni!

 

Dziękujemy:

  • Pani Agnieszce Safińskiej, za zajęcia o „zaczarowanych błękitnych baletkach” – Dzieci zawsze słuchały jak zahipnotyzowane tej historii i bardzo chętnie słuchały, kiedy o balecie opowiadała prawdziwa baletnica! Gdy same mogły tańczyć pod Pani czujnym okiem, widać było, jak zachwycone są!
  • Pani Beacie Ozdze, za niesamowitą twórczą przygodę w świecie pociągów i Tuwima – tworzenie własnego pociągu tak wciągało naszych małych czytelników, że nie czuli upływającego czasu! Pasja w ich oczach do dziś nas zadziwia.
  • Panu Piotrowi Ulmanowi, za modelarskie zajęcia, które były fascynujące, wciągające i pozwalały na ćwiczenie skupienia. Wprowadził Pan dzieciaki w niezwykły świat, którego długo nie zapomną.
  • Pani Annie Cincio z YANG YOGA, za wspaniałe warsztaty z jogi! Nauka odprężenia i rozciągania mięśni pomoże w przyszłości w utrzymaniu prawidłowej postawy i panowaniu nad stresem, co jest bezcenne! Dzieciom każda dawka ruchu się podoba i bardzo doceniły takie zajęcia.
  • Panu dr Marcinowi Karolowi Surówce z WIEDZY W PROBÓWCE, za to, że poprzez wspaniałą zabawę zadbał o chemiczną edukację dzieci. Dzieciaki piszczały z radości, fascynacji i zdziwienia na Pana zajęciach! Zapamiętają je na baaardzo długo i jesteśmy przekonani, że nie jedno z nich odkryło w sobie pasję do chemii.
  • Pani Katarzynie Tekieli z PRACOWNI FARAMUSZKA, za inspirujące zajęcia rysunku – nasi mali czytelnicy są bardzo kreatywni, jednak nie raz byli zaskoczeni Pani pomysłami! Przez cały czas trwania zajęć, uśmiechy i zaciekawienie nie schodziły z ich twarzy!
  • Pani Urszuli Krasuckiej, za rozbudzenie kreatywności u dzieci i pokazania im, że do stworzenia czegoś wyjątkowego wystarczy czasem skarpetka bez pary! Stworzone pacynki z pewnością znalazły specjalne miejsca w swoich nowych domach i będą przypominały dzieciom o tak fajnych zajęciach!
  • Pani Joannie Gugule-Knapik, za zabranie dzieci w niezwykły świat teatrzyku! Dzieciaki były oczarowane i przez chwilę mogły być w zupełnie innym, magicznym świecie. Zaskoczenie i ciekawość były wymalowane na ich twarzach, co było wspaniałym widokiem!

 

Dziękujemy także Parafii Czernichów, za możliwość korzystania z ogrodu podczas zajęć i strażakom z OSP w Rybnej i Rusocicach za użyczenie pomieszczeń, aby nasza wakacyjna zabawa przebiegała bez problemu i pomieściła jeszcze więcej dzieci!

Bardzo dziękujemy wszystkim i każdemu z osobna! Te wakacje dzięki Państwu były wyjątkowe i niezapomniane!