Niesamowite, jak ten czas szybko leci! Lipiec już za nami, a z nim kolejna część naszych WAKACJI W BIBLIOTECE. Ten tydzień był opanowany przez… koty!

Kocie zajęcia prowadzone były przez nieocenioną Panią Agnieszkę ‘Jagnę’ Safińską. W Czernichowie, Rybnej i w Wołowicach Pani Agnieszka wspólnie z dziećmi malowała podkoszulki zainspirowane jej wierszami, a później dzieci tworzyły własne dzieła z masy porcelanowej. Takie kreatywne zadania wprawiają w zachwyt naszych małych czytelników!

Ponadto, w bibliotece w Wołowicach odbyły się zajęcia „Pocztówka z wakacji”, gdzie dzieci malowały swoje własne pocztówki z wymarzonych wakacji. Patrząc na mapę, wybierały idealny cel podróży. Wszystkie prace wyszły przepięknie i oryginalnie!

W bibliotece w Rybnej dzieciaki pod czujnym okiem pani Agnieszki -czytelniczki naszej biblioteki -tworzyły swój pierwszy komiks! To była niesamowita zabawa! Wszyscy bardzo kreatywnie podeszli do zadania i powstały piękne i niepowtarzalne komiksy.

Uczestnicy zajęć w Czułówku natomiast, tworzyli swoją idealną wakacyjną pamiątkę, czyli… własnoręcznie malowaną koszulkę! Było bardzo wesoło, pomysłowo i kolorowo. Na pewno nie raz będzie można zobaczyć dzieciaki w tych kolorowych dziełach!

 

Galeria >>> https://biblioteka.czernichow.pl/galerie/nggallery/rok-2023/wakacje-w-bibliotece-cz-ii