Połowa wakacji za nami, ale nic się nie martwcie – to znaczy, że PRZED nami jeszcze drugie tyle zabawy!

Ostatni dzień lipca pożegnaliśmy super zajęciami w Rusocicach. Każde dziecko mogło się poczuć jak prawdziwy mały artysta. Było mnóstwo zabawy kolorami. Sierpień za to rozpoczęliśmy nutką rywalizacji – oczywiście, połączonego z dobrą zabawą. Uczestnicy zajęć w Wołowicach doskonale poradzili sobie z zagadkami i quizami – gratulujemy wiedzy! W Czernichowie tworzyliśmy leśną ramkę, która wszystkim uczestnikom wyszła przepięknie. Jesteśmy naprawdę pod dużym wrażeniem! W Rybnej mieliśmy kolejne zajęcia razem z Yang Yoga. Mogliśmy się zrelaksować i rozruszać. Warto zadbać o ciało i dobre samopoczucie, szczególnie, jeśli lubimy dłuuuugo siedzieć przy książkach. Po raz kolejny biblioteki opanowały koty! Tym razem były to biblioteki w Rusocicach i Czułówku. Mieliśmy mnóstwo kreatywnej zabawy – malowanie podkoszulek i tworzenie pięknych dzieł z masy porcelanowej. Wszystko to pod opieką Pani Agnieszki ‘Jagny’ Safińskiej. Natura jest prawdziwą inspiracją – właśnie z tego założenia wyszły dzieciaki w Rusocicach, które szalały artystycznie na zajęciach z Panią Joanną Gugułą – Knapik – to były super zajęcia. W Wołowicach dowiedzieliśmy się, jak tworzyć książki. Okazuje się, ze dzieciaki nie tylko lubią je czytać, ale także same tworzyć! To była naprawdę fajna przygoda – przy okazji mogliśmy się sporo nauczyć. Nawet w soboty nie próżnowaliśmy! Pani Beata Ozga przeprowadziła w Czernichowie zajęcia, które całkowicie zawładnęły wyobraźnią dzieci! Wiedzieliście, ile drzewa kryją w sobie tajemnic? Nie? Koniecznie zapytajcie o to uczestników zajęć „Drzewo życia”.

Serdecznie dziękujemy wszystkim, dzięki którym WAKACJE W BIBLIOTECE są tak ciekawe – Yang Yoga, Pani Agnieszce ‘Jagnie’ Safińskiej, Pani Joannie Gugule – Knapik oraz Pani Beacie Ozdze!
Zbierajcie siły na kolejne zajęcia sierpniowe – zapisy dalej trwają! Zapraszamy serdecznie!

Galeria >>>https://biblioteka.czernichow.pl/galerie/nggallery/rok-2023/wakacje-w-bibliotece-cz-iii