Ostatnio dużo się u nas dzieje!

Za nami aż dwa intensywne dni spotkań autorskich! 🤓📚 Jak co roku w ramach DKK – Dyskusyjny KLUB Książki, jako Gminna Biblioteka Publiczna w Czernichowie zorganizowaliśmy spotkanie autorskie, gdzie w tym roku zagościła u nas malarka i ilustratorka książek dla dzieci, Pani Elżbieta Wasiuczyńska! Na pewno większość naszych młodszych czytelników zna Pana Kuleczkę 🔴 lub „Mój pierwszy alfabet” 😊🎨. Autorką tych czarujących ilustracji, jak i wielu innych jest właśnie Pani Elżbieta!

Razem z Panią Elżbietą odwiedziliśmy w czwartek 🚕:

• Biblioteka Szkolna w Kamieniu
  • Samorządowe Przedszkole w Czernichowie

Następnie w piątek kontynuowaliśmy spotkania z 🛵:

• Szkołą Podstawową w Czernichowie im. Tadeusza Kościuszki
  • Samorządowe Przedszkole w Wołowicach.

Żadne zajęcia nie wyglądały tak samo 🤩! Fenomenalna kreatywność, zaangażowanie oraz wiedza na temat sztuki sprawiły, że Pani Wasiuczyńska uczyniła każde spotkanie (których było aż 6) wyjątkowym oraz niezapomnianym dla wszystkich uczestników ☺!

Serdecznie pragniemy podziękować Pani Ela Wasiuczyńska oraz jej mężowi za te kolorowe, pełne radości i ciepła spotkania. Wspomnienia o nich zostaną z nami na bardzo długi czas, a z pewnością będziemy do nich często wracać z uśmiechem na ustach. 🥰

Zapraszamy gorąco do przejrzenia relacji z wydarzenia: